2017. november 18. szombat, ma Jenõ napja van. - Látogatók száma: 378451
Bejelentkezés online díjkalkulátorunkon
korábban regisztrált ügyfeleink részére
Állásajánlat

Rólunk

Kapcsolat

Biztosítási szótár
Online díjkalkulátoraink
Online ajánlatkérés

BIZTOSÍTÁSI ALKUSZ SZAKMAI IRÁNYÍTÓ, ÜGYVEZETŐ munkakör.

FELADATOK:

•  A társaság működtetése a hatályos biztosítás szakmai szabályoknak

megfelelően

•  A törvényben meghatározott szakmai követelmények betartása

•   Felügyeleti és egyéb jelentésekelkészítése/elkészíttetése

•   Fogyasztóvédelmi érdekek érvényesülésének betartása, betartatása

•   Oktatások megtartása, számonkérése

•   Nyilvántartások ellenőrzése

•   Új munkatársak felvétele, hatékony betanítása

ELVÁRÁSOK:

•   Felsőfokú végzettség

•   Biztosítónál, biztosításközvetítői tevékenységet folytató gazdálkodó szervezetnél eltöltött

minimum 3 év biztosításszakmai vezető beosztásban szerzett szakmai tapasztalat

•  Kiemelkedő problémamegoldó, kommunikációs, kapcsolatteremtő- és tárgyalókészség

•  Határozott, önálló, döntésképes személyiség, tulajdonosi szemléletmód

•  A biztosítás alkuszi tevékenység végzéséhez szükséges szakmai és jogszabályi háttér

magabiztos, naprakész ismerete

•  Felhasználói szintű számítógépes ismeret

AMIT KINÁLUNK:

•   Stabil, megbízható munkahely

•   Hosszú távú perspektíva

•   Versenyképes jövedelem

ÁLLÁS:

•  Biztosítási alkusz cég ügyvezetője

•  Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

•  3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás: • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Gyöngyös

Jelentkezés: Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel

a kiírt feltételeknek, fényképes pályázati anyagát fizetési igény megjelölésével a

takacs@obj.hu címre küldje el

Ügyfélszolgálat
Ügyintézés
EUB utasbiztosítás
Kötelező gépjármű biztosítás
Casco biztosítás
Kötelező + Casco biztosítás
Lakásbiztosítás
Utasbiztosítás
Életbiztosítás
Vagyonbiztosítás
Jövedelem kiesés biztosítás
Objektív-Plusz Kft.
Rólunk
Kapcsolat